Jdi na obsah Jdi na menu
 


ARCHIV UDÁLOSTÍ

2009

listopad a prosinec

CELINE DION POTRATILA

Kanadská megahvězda,zpěvačka Celine Dion (41) potratila.Těhotenství trvalo pouhé tři měsíce.Celine a její manžel René Angelil (67) se na dítě velice těšili.Spolu mají syna Reného (8).René má z druhého manželství syna Jeana-Pierra (35) a dceru Anne-Mariii (32).Celine  svůj sen o druhém dítěti nevzdává.

ADRIANA LIMA MÁ DCERKU

Brazilská modelka Adriana Lima (28) porodila dcerku Valentinu.Malá Valentina se narodila 15.listopadu a je prý strašně krásná.Při porodu nechyběla ani Andriin manžel Marko Jaric (31).Gratulujeme!!!

GISELE BUNDCHEN PORODILA SYNA

Brazilská modelka Gisele Bundchen (29) konečně porodila.Svému manželovi Tomu Bradymu (32) 8.prosince syna Benjamina.Maminka i miminko jsou v naprostém  pořádku.Gisele rodila v Bostonu.Tom má z předešlého vztahu syna Johna (2).Gratulujeme !!!

HEIDI KLUM PŘEDSTAVILA SVOU DCERU

Německá topmodelka Heidi Klum (36) představila světu své čtvrté dítě,dcerku  Lou Sulola (2 měsíce).Malá Lou se narodila letos 9.října v Los Angeles.Heidi Lou představila společně i se svým manželem,zpěvákem Sealem (46),se kterým má další tři děti: dceru Leni (5) a syny Henryho (4) a Johana (3).

říjen 2009

NICOLE RICHIE A JEJÍ RODINA

Adoptivní dcera Lionela Richieho (60),Nicole Richie (28) představila společně se svým životním partnerem Joelem Maddenem (30) své nádherné děti,dcerku Harlow (1,9) a synka Sparrowa (1 měsíc).Sparrow se narodil 9.září 2009.

AVRIL LAVIGNE JE ZASE SAMA

Kanadská zpěvačka Avril Lavigne (25) se po třech letech manželství rozvádí se svým manželem zpěvákem Deryckem Whibleym (29).Avril 9.října zažádala o rozvod.Důvod rozchodu ani jeden neokomentoval.

EMILY MORTIMER ČEKÁ DRUHÉ MIMINKO

Britská herečka Emily Mortimer (37) čeká se svým manželem,hercem Alessandrem Nivolou (37) druhé dítě.Spolu již mají synka Samuela (6).Miminko by se mělo narodit v lednu příštího roku.Gratulujeme !!!

HEIDI KLUM PORODILA DCERU

Německá supermodelka Heidi Klum (36) porodila svému manželovi Sealovi (46) své čtvrté dítě.Dcerka Lou Sulola Samuel se narodila 9.října 2009.Heidi má se Sealem ještě syny Henryho (4) a Johana (2).S bývalým přítelem Flaviem Briatorem má dcerku Helenu ,,Leni'' (5).Flavio ji v době,kdy čekala Leni opustil.Leni od svého narození považuje za svého tátu právě Seala.Gratulujeme!!!

SCOT FOLLEY BUDE TÁTOU

Americký herec Scott Foley (37) čeká se svou manželkou Marikou své první dítě.Marika je už ve třetím trimestru těhotenství.Scott je s Marikou ženatý od roku 2006,poprvé se ženil v roce 2000,kdy si vzal herečku Jennifer Garner (37).V roce 2003 se rozvedli.Gratulujeme k miminku!

ION GRUFFUDD S MANŽELKOU PŘEDSTAVILI SVOU DCERU

Anglický herec Ioan Gruffudd (36) ukázal světu spolu se svou manželkou,herečkou Alicí Evans (38) dcerku Ellu Betsi  Janet,která se narodila 6.září 2009.

září 2009

KATHERINE HEIGL PŘEDSTAVILA SVOU DCERKU NALEIGH

Herečka Katherine Heigl (30) představila společně se svým manželem,muzikantem Joshem Kelleym (29) adoptovanou dcerku z Koreje Naleigh (10 měsíců).Malá Naleigh je velice roztomilá a její adoptivní rodiče ji velice milují.

SARAH MICHELLE GELLAR PORODILA DCERKU

Americká herečka Sarah Michelle Gellar (32) porodila svému manželovi,herci Freddie Prinzi jun. (33) 19.září dcerku Charlotte Grace.Gratulujeme !!!

LEELEE SOBIESKI ČEKÁ MIMINKO

Herečka Leelee Sobieski (27) prozradila sladké tajemství.Se svým snoubencem Adamem Kimmelem je již šest měsíců v jiném stavu.V prosinci tohoto roku se jim narodí miminko.Gratulujeme !!

ELLEN POMPEO PORODILA DCERU

Hvězda seriáliú Chirurgové,herečka Ellen Pompeo (39) porodila svému manželovi Chrisu Iveru (43) 15.září dcerku Stellu Lunu.Holčička je prý směsí svých rodičů.Gratulujeme !!!

PENÉLOPE CRUZ SE ROZČILUJE : ,, NEBUDU MÍT ŽÁDNÉ DÍTĚ "

Herečku Penélope Cruz (35) už nebaví stále odpovídat na otázku,zda je těhotná.A proto celému světu oznámila,že se svým partnerem Javierem Bardemem (40) žádné dítě mít nebude.

HALLE BERRY NENÍ TĚHOTNÁ

Americká herečka Halle Berry (43) popřela,že by měla být v jiném stavu.Těhotná není,ale velmi by si přála pro svou dcerku Nahlu Arielu (1,6) sourozence.Se svým partnerem Gabrielem Aubrym (33) se o druhé miminko snaží už půl roku.

JUDE LAWOVI SE NARODILA DCERA

Americká modelka a bývalá milenka herce Jude Lawa (36) Samantha Burke (24) porodila Judeovi 22.září dcerku Sophii.Maminka i miminko jsou v naprostém pořádku.Jude má ještě čtyři děti,nevlastního syna Finlayho (19) a tři biologické děti,syna Raffertyho (12),dceru Iris (8) a nejmladšího syna Rudyho (7).Svou nejmladší dcerku bude podporovat i po finanční stránce.

KATHERINE HEIGL BUDE MÁMOU

Hvězda seriálu Chirurgové, herečka Katherine Heigl (30) se stane konečně mámou.Se svým manželem,muzikantem Joshem Kelleym (29) si adoptuje desetiměsíční holčičku z Koreje.I Katherinina sestra byla adoptována z Koreje.Katherine se s Joshem pokoušeli  otěhotnět ihned po svatbě,ale po dvou letech dospěli k názoru,že na své dítě si ještě nějaký čas musejí počkat.,,Bylo to jediné řešení.My už bez dítěte nemůžeme být,''uvedla Katherine.Gratulujeme !!!

PENÉLOPE CRUZ A JAVIER BARDEM: DÍTĚ NA CESTĚ ?

Španělští herci a partneři Penélope Cruz (35) a Javier Bardem (40) tají sladké tajemství.Penélope je údajně těhotná,a to už přes čtyři měsíce.Údajný zdroj uvedl : ,,Penélope je těhotná,zdravá a šťastná.S Javierem budou skvělí rodiči,''.Ještě před časem,Penélope uvedla v rozhovoru,že v manželství nevěří.Věří v rodinu,lásku a na děti.Ty miluje.

COLIN FARRELL BUDE MOŽNÁ PODRUHÉ OTCEM

Americký herec Colin Farrell (33) údajně čeká se svou novou přítelkyní dítě.Colin se už několikrát nechal slyšet,že by se druhému dítěti nebránil.Se svou bývalou přítelkyní,modelkou Kim Bordenave má syna Jamese (6).

IOAN GRUFFUDD SE STAL OTCEM

Anglický herec Ioan Gruffud (35) se stal otcem.Jeho manželka,herečka Alice Evans (38) mu v neděli 6.září porodila zdravou a krásnou holčičku Ellu Betsi.Maminka i miminko jsou v naprostém pořádku.Gratulujeme !!!

SEAN PENN SE ROZVÁDÍ

Americký herec Sean Penn (49) se po dvacetiletém vztahu rozvádí se svou manželkou,herečkou Robin Wright Penn (43),se kterou má dvě děti,dceru Dylan (18) a syna Hoppera (16).Jako důvod Sean uvedl,že jim manželství už prostě neklape.

LAETITIA CASTA PORODILA DCERKU

Francouzská herečka a modelka Laetitia Casta (31) porodila.Svému snoubenci,italskému herci Stefanu Accorsi (38) porodila dcerku,které dali jméno Athena.Athena se narodila v sobotu 29.srpna.Laetitia má se Stefanem ještě syna Orlanda (3) a ze vztahu se Stéphanem Sednaoui má dceru Sahteene (7).Gratulujeme !!!

NICOLE RICHIE PORODILA SYNA SPARROWA

Americká  hvězdička Nicole Richie (27) porodila ve středu 9.září svému partnerovi,zpěvákovi a frontmanovi skupiny Good Charlotte Joelu Maddenovi (30) v Los Angeles syna Sparrowa Jamese.Nicole má již s Joelem dcerku Harlow Kate Winter (1,8).Gratulujeme !!!

HALLE BERRY JE ÚDAJNĚ TĚHOTNÁ

Americká kráska,herečka Halle Berry (43) je údajně se svým partnerem Gabrielem Aubrym (33) podruhé těhotná.Vše prozradila Hallenina kamarádka. ,,Ano,Halle je těhotná a je šťastná.Dítě bylo počato umělým oplodněním.O dítě se s Gabrielem snažili už dlouho,a když to nešlo,šli na to jinou cestou,''uvedla kamarádka.Halle by měla být ve třetím měsíci těhotenství.S Gabrielem má již rok a půl starou dceru Nahlu Arielu.

MILLA JOVOVICH JE VDANÁ PANÍ

Ukrajinská herečka Milla Jovovich (33) se v sobotu 22.srpna provdala za svého dlouholetého partnera a otce své dcery Ever (22 měsíců),režiséra Paula W.S.Andersona (44).Svatba se konala v Los Angeles.Milla se vdávala již potřetí.Poprvé řekla ,,ano'' herci Shawnu Andrewsovi (37),kdy jí bylo pouhých 17 let.Manželství vydrželo jen pár měsíců.Podruhé se provdala za režiséra a producenta Luca Bessona (50) v roce 1997.Za dva roky se už setkávali u rozvodového stání.Tak doufejme,že tentokrát to Mille vyjde.

CÉLINE DION ČEKÁ DRUHÉ DÍTĚ

Kanadská zpěvačka Céline Dion (41) je podruhé těhotná.Se svým manželem,manažerem Reném Angélil (67) čeká příští rok v květnu holčičku.Zpěvačka otěhotněla umělým oplodněním.Před osmi lety otěhotněla stejným způsobem,když čekala syna Reného-Charlese.

srpen 2009

MARK WAHLBERG SE OŽENIL

Herec Mark Wahlberg (38) se v sobotu 1.srpna po osmi letech partnerství oženil se svou láskou Rheou Durham (31),se kterou má tři děti,dceru Ellu (5),syny Michaela (3) a Brendana (11 měsíců).Médii se proslýchá,že Rhea je znovu těhotná.No uvidíme!!!

SAMANTHA BURKE ČEKÁ DÍTĚ S JUDEM LAWEM

Matkou nenarozeného dítěte herce Jude Lawa (36) je modelka Samantha Burke (24).Samantha má dítě porodit v říjnu a podle posledního ultrazvuku se Samanthe a Judeovi narodí dcerka.Jude je již čtyřnásobným otcem.

JENNIFER HUDSON PORODILA SYNA

Zpěvačka a herečka Jennifer Hudson (27) porodila v pondělí 10.srpna svému snoubenci Davidu Otunga syna David Daniel Otunga Jr.,,Chlapečekje zdravý a krásný,"pochlubil se David po porodu.Gratulujeme!!!

ROGER FEDERER PŘEDSTAVIL SVÉ HOLKY

Tenisová jednička Roger Federer (28) představil společně se svou manželkou Miroslavou Federer (31) svá dvojčata,holčičky Myla Rose a Charlene Riva,které se narodily 23.července.Holčičky dělají svým rodičům jenom radost.

červenec 2009

ZPĚVAČKA KELIS PORODILA SYNA

Zpěvačka Kelis (29) konečně porodila.Svému manželovi Nasovi (35),se kterým je od dubna 2009 v rozvodovém řízení, 21.července porodila zdravého syna Knighta.Nas má z předešlého vztahu dceru Destiny (15).Gratulujeme!!!

JIM CARREY BUDE DĚDEČKEM

Americký herec a komik Jim Carrey (47) bude dědou.Jeho jediná dcera Jane (21) čeká se svým přítelem a snoubencem,muzikantem Alexem Santanou své první dítě.Jim se na svou novou roli dědečka moc těší.Už přes tři roky žije s herečkou a modelkou Jenny McCarthy (36),se kterou vychovává Jennyného syna Evana (7),který trpí autismem.Gratulujeme!!!

SHAKIRA NEMŮŽE OTĚHOTNĚT

Kolumbijská diva,zpěvačka Shakira (32) by se už ráda stala maminkou.Se svým dlouholetým přítelem a snoubencem Antoniem de la Rúa (36) se o miminkou snaží už několik let a pořád nic.Shakira je zoufalá.Doufá,že i ona se stane někdy mámou.Shakira totiž děti přímo miluje.

JUDE LAW BUDE OPĚT OTCEM

Anglický herec Jude Law (36) se stane popáté otcem.Jeho bývalá přítelkyně mu porodí letos na podzim další dítě.Jude jméno své ex-přítelkyně neprozdradil,ale uvedl,že své dítě dobře zabezpečí.I přesto,že jeho rodiče nebudou spolu.Jude byl dříve ženatý s herečkou Sadie Frost (44),se kterou společně vychovává čtyři děti: nevlastního syna Finlayho (18),kterého má Sadie se svým prvním manželem,syna Raffertyho (12),dceru Iris (8) a syna Rudyho (6).Jude dříve chodil i s herečkou Siennou Miller (27).

ROGER FEDERER SE STAL TATÍNKEM

Tenisová jednička Roger Federer (27) se minulý čtvrtek 23.července stal dvojnásobným tatínkem.Jeho manželka,bývalá slovenská tenistka Miroslava Vavrinec Federer (31) mu porodila zdravá dvojčata,holčičky Myla Rose a Charlene Riva.Gratulujeme!!!

LEELEE SOBIESKI SE ZASNOUBILA

Americká herečka Leelee Sobieski (26) se bude brzy vdávat.Její přítel Adam Kimmel ji totiž požádal o ruku.Leelee žije s Adamem půl roku.Gratulujeme!!!

CHANNING TATUM A JENNA DEWAN JSOU SVOJI

Americký herec Channing Tatum (29) se po čtyřleté známosti se svou přítelkyňí,tanečnicí Jennou Dewan (28) oženil.Známý hollywoodský pár se seznámil v roce 2005 při natáčení filmu Let's Dance,kde oba ztvárnili hlavní role.Gratulujeme!!!

JASON PRIESTLEY MÁ SYNA

Americký herec Jason Priestley (39) se 9.července stal podruhé tátou.Jeho manželka Naomi mu porodila syna.Jméno zatím nebylo zveřejněno.Na bratříčka se těší jeho starší sestra Ava (2).Gratulujeme!!!

KELLY RUTHERFORD PŘEDSTAVILA SVOU DCERU

,,Být mámou je ta nejlepší věc na světě,jsem šťastná,že mám dvě krásné a zdravé děti,"tak takhle odpověděla herečka Kelly Rutherford (40) na otázku,jak si užívá mateřství.Před nedávnem ukázala světu své druhé dítě,nádhernou holčičku Helenu Grace,která se narodila 8.června a i její starší  syn Hermés (2,9) jim dělal společnost.Kelly  má obě děti se svým bývalým manželem,německým podnikatelem Danielem Gierschem. 

KAROLÍNA KURKOVÁ JE TĚHOTNÁ A ZASNOUBENÁ

Česká supermodelka Karolína Kurková (25) čeká se svým partnerem Archie Drurym své první dítě.Karolína porodí už za tři měsíce.Archie požádala Karolínu o ruku ve chvíli,kdy mu oznámila,že je těhotná.

červen 2009

SARAH A MATTHEW BRODERICK PŘEDSTAVILI SVÁ DVOJČATA

Tak to jsou dcery Matthewa Brodericka (47) a Sarah Jessicy Parker (44) ! Spolu se svým synem Jamesem (6) hrdě představili světu svá osmidenní dvojčata,holčičky Marion Loretta Elwell a Tabitha Hodge.Holčičky se narodily 22.června.Na obrázku Sarah drží Marion a Matthew Tabithu.

ANA ORTIZ PORODILA

Americká herečka Ana Ortiz (38) v sobotu 27.června porodila svému manželovi Noahu Lebenzonovi krásnou dceru jménem Paloma Louise.Mamince i miminku se vede velice dobře.

RACHEL GRIFFITHS PORODILA DCERU 

Herečka Rachel Griffiths (40) 21.června porodila své třetí dítě-dceru.Jméno zatím nebylo zveřejněno.Rachel má se svým manželem,australským hercem Andrewem Taylorem syna Banja (5) a dceru Adelaide (4).Gratulujeme !!!

CAMILA ALVES JE PODRUHÉ TĚHOTNÁ

Modelka Camila Alves a její snoubenec, herec Matthew McConaughey (39) čekají své druhé dítě.Sám se s tou to radostnou zprávou pochlubil na svém webu.Camila před necelým rokem porodila syna Leviho (7.7.2008).Miminko by se mělo narodit na konci tohoto roku.

SARAH JESSICA PARKER MÁ DVOJČATA

Herečka Sarah Jessica Parker (44) a její manžel,herec Matthew Broderick (47) se konečně dočkali.V pondělí 22.června jim náhradní matka porodila krásná a zdravá dvojčata,holčičky Marion Loretta a Tabitha Hodge.Spolu mají ještě syna Jamese (6).Gratulujeme!!!

GISELE BUNDCHEN ČEKÁ MIMINKO 

Brazilská supermodelka Gisele Bundchen (28) je těhotná.Spekulace vyvolala tato fotka,kde Gisele na modní přehlídce v Brazílii předvádí šaty.Se svým manželem Tomym Brady (31) si dítě už dlouho přála.Rodit by měla na konci tohoto roku.Gratulujeme !!!

JENNIFER ANISTON : ŽÁDNÁ LÁSKA NA OBZORU 

Populární herečka Jennifer Aniston (40) potvrdila rozchod se zpěvákem Johnem Mayerem (31).Jejich vztah údajně neměl žádnou budoucnost.Jenn toužila po dítěti a John si chtěl jen užívat.A tak mu dala vale.Herečka se svého snu mít rodinu nevzdává.

Rozchody

KELIS JE TĚHOTNÁ A ROZVEDENÁ

Zpěvačka Kelis (29),která v červenci přivede na svět své první dítě,chlapečka,je šťastně rozvedená.Se svým manželem a otcem dítěte,zpěvákem Nasem (35) rozvedla.Údajně ji několikrát její těhotenství rozmlouval.Dítě si nepřál.Kelis je sama,ale je šťastná,že bude maminkou.Se vším ji bude pomáhat její maminka.

JAMES VAN DER BEEK SE BUDE ROZVÁDĚT 

Hvězdy seriálů Dawsnův svět a Ztraceni se budou rozvádět.Americký herec James Van Der Beek (32) se po 6 letech rozvádí se s svou manželkou Heather McComb (32).Oba si už prý spolu nerozumí.Ale nadále zůstavají přáteli.

EMILII DE RAVIN ČEKÁ ROZVOD 

Americké herečce Emilie de Ravin (27) už brzy začne rozvodové řízení se svým manželem Joshem Janowiczem.Emilie se za Joshe provdala před třemi lety v červnu,ale po půl roce žili odděleně.Před měsícem Emilie podala žádost o rozvod.

PARIS HILTON JE ZASE SAMA 

,,V létě se budu vdávat.Doug bude můj manžel,''tak takhle ještě před časem mluvila rozmazlená americká dědička Paris Hilton (28) o svém vztahu s přítelem Dougem Reinhardtem (23).Dnes je ale všechno jinak.Po čtyřměsíčním chození se rozešli.A taková to byla láska!

USHER SE ROZVÁDÍ

Americký zpěvák Usher Raymond (30) se po necelých dvou letech manželství rozvádí se svou ženou Tamekou Foster.,,Ano,pan Raymond a jeho manželka podali žádost o rozvod,''uvedl blízký přítel Ushera.Usher,který se s Tamekou poznal v létě 2006,je otcem dvou dětí.S Tamekou má dva syny Ushera (1,7) a Naviyda (6 měsíců).

Babyboom

KELLY RUTHERFORD PORODILA HOLČIČKU

Britská herečka Kelly Rutherford (40) se v pondělí 8.června stala podruhé maminou.Porodila krásnou holčičku Helenu Grace.Se svým manželem,německým podnikatelem Danielem Gierschem,se kterým je v rozvodovém řízení,má kromě Heleny i syna Hermése (2,8).Gratulujume !!!

LANCE ARMSTRONG MÁ SYNA

Sportovec Lance Armstrong (37) se stal počtvrté otcem.Jeho partnerka Anne Hansen mu 4.června porodila syna Maxe.Lance má z prvního manželství tři děti,syna Luka (9) a dcery,dvojčata Isabella a Grace (7).Gratulujeme !!!

ADRIANA LIMA : ,, JSEM TĚHOTNÁ ''.

Brazilská supermodelka Adriana Lima (27) je těhotná.Svému manželovi Marko Jaricovi porodí své první dítě letos v zimě.Adriana je ze svého těhotenství nadšená.Dítě si dlouho přála.Adriana si s Markem své ano řekli letos na sv.Valentýna.Gratulujeme !!!

LAETITIA CASTA BUDE ZASE MÁMOU

Francouzská modelka a herečka Laetitia Casta (31) je potřetí těhotná.Svému snoubenci Stefanu Accorsi (38) porodí v srpnu druhé dítě.Spolu mají syna Orlanda (2,9).Laetitia má ze vztahu s modním fotografem Stephane Sednaoui dceru Sahteene  (7).

OKSANA GRIGORIEVA JE TĚHOTNÁ

Milenka amerického herce Mela Gibsona (53),ruská muzikantka Oksana Grigorieva (39) je těhotná.Tuto informaci sám potvrdil Mel.,,Ano,čekáme spolu dítě,''prohlásil.Mel se na podzim stane poosmé otcem.Oksana má s hercem Timothy Daltonem (65) syna Alexandera (11).

květen 2009

CHYLER LEIGH PORODILA HOLČIČKU

Hvězda seriálu Chirurgové,herečka Chyler Leigh (27) se stala trojnásobnou maminkou.7.května porodila svému manželovi,herci Nathanu Westovi (30) krásnou dcerušku Anniston Kae.Spolu mají již syna Noaha (5) a dceru Taelyn (2,8).Gratulujeme !!!

TOBEY MAGUIRE SE STAL PODRUHÉ OTCEM

Americký herec Tobey Maguire (33) se stal podruhé otcem.Jeho manželka Jennifer mu 8.května porodila zdravého syna.Jméno dítěte zatím nebylo zveřejněno.Tobey má s Jennifer již dcerku Ruby (2,6).

SEAN PENN A ROBIN WRIGHT PENN : KONEC MANŽELSTVÍ

Vypadá to,že i další hollywoodské manželství končí.Americký herec Sean Penn (48) požádal totiž o rozvod.Důvod? Se svou manželkou,herečkou Robin Wright Penn (43) si už prý nerozumí.Sean s Robin žije od roku 1991,spolu mají dvě děti,dceru Dylan (18) a syna Hoppera (15).V manželství spolu žijí již 13 let.Sean byl dříve ženatý s Madonnou (50).

MEL GIBSON SE ROZVÁDÍ KVŮLI SVÉ MILENCE

Oblíbený americký herec Mel Gibson (53) se po necelých 29 letech rozvádí se svou manželkou Robyn Moore kvůli své nové lásce,ruské zpěvačce Oksaně Grigorieva (24).Mel prohlásil,že svou ženou,se kterou má sedm dětí,dcera Hannah (29),dvojčata Edward a Christian (27),synové William (24),Louis (21),Milo (19) a Thomas (10),nežije od roku 2006.

CHARLIE SHEEN PŘEDSTAVIL SVÉ SYNY

Americký herec Charlie Sheen (43) představil světu společně se svou manželkou Brooke Allen Sheen (31) svá dvojčata,Boba a Maxe,kteří se narodili 14.března.Charlie oslaví 30.května s Brooke své první výročí svatby.

HEIDI KLUM ČEKÁ HOLČIČKU

Německá topmodelka Heidi Klum (35),která je se svým manželem Sealem (46) počtvrté těhotná,čeká děvčátko.Heidina druhá dcera by se měla narodit na konci září 2009.

SARAH JESSICA PARKER BUDE OPĚT MÁMOU 

Americká herečka Sarah Jessica Parker (44) a její manžel Matthew Broderick (47) se stanou opět rodiči.V červenci se jim narodí dvojčata-holčičky,která jim porodí náhradní matka.Sarah se velice dlouho snažila podruhé otěhotnět a nedařilo se.A tak se rozhodla pro jinou variantu.Sarah,Matthew a jejich syn James (6) se na miminka už moc těší.

MAGGIE GYLLENHAAL SE VDÁVALA

Sestra Jake Gyllenhaala,herečka Maggie Gyllenhaal (31) se v sobotu 2.května provdala za svého dlouholetého přítele Petera Sarsgaarda (38).Maggie má s Peterem dceru Ramonu (2).Svatba se konala v Itálii a zůčastnilo se ji 40 hostů.Nemohl chybět Maggiin bratr Jake s partnerkou Reese Witherspoon.

duben 2009

ELLEN POMPEO JE TĚHOTNÁ

Hvězda seriálu Chirurgové,herečka Ellen Pompeo (39) čeká se svým manželem Chrisem Iverym první dítě.Miminko by se mělo narodit na podzim.Gratulujeme !!!

IOAN GRUFFUDD BUDE OTCEM

Anglický herec Ioan Gruffudd (35) známý z filmu Fantastická čtyřka se poprvé stane otcem.Jeho manželka,herečka Alice Evans (37) mu na podzim porodí první dítě.Ioan se s Alici seznámil v roce 2000 při natáčení 102 dalmantínů a od té doby jsou spolu.14.září oslaví druhé výročí svatby.

CHANNING TATUM SE BUDE BRZY ŽENIT

Herec Channing Tatum (28) se bude brzy ženit.Za svou manželku hodlá pojmout svou dlouholetou přítelkyni,tanečnici Jennu Dewan (28),se kterou si před 4 lety zahrál ve filmu Let's Dance.Tam se taky poznali a po natáčení spolu začali chodit.Minulý rok v květnu se zasnoubili a letos se chtějí vzít.Podle posledních informací by se svatba měla konat buď v létě nebo na podzim letošního roku.

KIMBERLY WILLIAMS-PAISLEY PORODILA DALŠÍHO SYNA

Americká herečka Kimberly Williams-Paisley (37) porodila svému manželovi,zpěváku country Bradu Paisleymu (36) druhého syna.Jasper Warren se narodil 17.dubna v nemocnici v Nashville.Jejich první syn William Huckleberry oslavil letos 22.února své druhé narozeniny.Gratulujeme !!!

ALYSON HANNIGAN PŘEDSTAVILA SVOU DCERU

Populární americká herečka Alyson Hannigan (35) představila světu společně se svým manželem Alexisem Denisofem (43) svou dceru Satyanu,kterou porodila přesně na své narozeniny 24.března.Satyana je opravdu moc hezké miminko.

HEIDI KLUM BUDE POČTVRTÉ MATKOU

Německá topmodelka Heidi Klum (35) na podzim porodí svému manželovi,zpěváku Sealovi (46) třetí dítě.Spolu mají již syny Henryho (3) a Johana (2) a Heidi má ze vztahu s Flaviem Briatorem (58) dceru Leni (4),která má ve svém rodném listě za svého otce napsaného právě Seala.Heidi začala se Sealem chodit už v době,kdy byla s Leni těhotná.Heidi si Seala brala 10.května 2005 v Mexiku.

JOSH HOLLOWAY MÁ DCERU

Herec Josh Holloway (39) se konečně stal tátou.Jeho manželka Yessica Kumala mu 9.dubna porodila dceru Javu.Pro oba je to první dítě.Žijí spolu již několik let.

JASON PRIESTLEY BUDE ZASE TÁTOU

Americký herec,Brandon Walsh  ze seriálu Beverly Hills 90210 Jason Priestley (39) se opět stane tátou.Se svou manželkou Naomi Lowde-Priestley čeká v během léta druhé dítě.Spolu mají již dceru Avu Veronicu (21 měsíců).Jason si Naomi bral v roce 2005.Blahopřejeme !!!

ROGER FEDERER SE OŽENIL

Švýcarský tenista Roger Federer (27) se minulou sobotu 11.dubna oženil se svou dlouholetou přítelkyní ,bývalou tenistkou Mirkou Vavrinec (31),se kterou čeká v létě své první dítě.Gratulujeme !!!

JESSICA ALBA : K HONOR CHCI JEŠTĚ CHLAPEČKA !

Hollywoodská star,herečka Jessica Alba (27) se svěřila časopisu People,že by si ke své desetiměsíční dceři Honor přála bratříčka. ,, Být mámou je ta nejlepší věc na světě.S Honor a s Cashem jsem hrozně šťastná a cítím,že je ta správná chvíle na druhé dítě.S manželem mimčo plánujeme na konec tohoto roku.Byli bysme rádi,kdyby jsem příští rok zase byla těhule,'' prohlásila jedna z nejkrásnějších maminek Hollywoodu.

SARAH MICHELLE GELLAR BUDE MÁMOU

Herečka Sarah Michelle Gellar (31) se už brzy stane mámou.Na podzim porodí svému manželovi,herci Freddie Prinzi Jr. (33) své první dítě.Sarah s Freddiem oslaví letos v září sedmileté výročí svatby.Gratulujeme !!!

GARETH GATES SE STAL TÁTOU

Anglický zpěvák Gareth Gates (24) se v pondělí 6.dubna 2009 stal poprvé tátou.Jeho manželka  Suzanne Mole Gates mu porodila krásnou dceru Missy. ,, Jsme nadšení.Missy je zdravá a krásná.Už se nemůžu dočkat,až budeme všichni tři pohromadě jako rodina,'' prohlásil Gareth.Gareth si Suzanne bral loni 18.července.Gratulujeme !!!

MATTHEW SETTLE PŘEDSTVAVIL SVOU DCERU

Americký herec Matthew Settle (37) představil společně se svou manželkou Naamou Nativ (25) svou pětitýdenní dceru Aven Angelicu.

Více fotografií v sekci ,, Děti slavných v časopisech ''.

CAMILA SODI OPUSTILA MANŽELA

Mexická herečka Camila Sodi (22) odešla od svého manžela,herce Diega Luny (29).Důvod? Před několika týdny byl vyfotografován s neznámou blondýnkou,a nejadnalo se o přátelství.Camila tak vzala svého osmiměsíčního syna Jeronima a odešla bydlet ke své matce Ernestině.

JAMIE OLIVER MÁ TŘETÍ DCERU

Nejslavnější kuchař světa,američan Jamie Oliver (33) se stal dnes brzy ráno 3.dubna 2009 potřetí tátou.Jeho žena,bývalá modelka Juliette Norton mu porodila třetí dceru Petal Blossom Rainbow.Jamie uvedl,že obě holky jsou v pořádku.Na otázku,zda mu není líto,že se mu ani do třetice nenarodil syn,odpověděl : ,, Jsem strašně rád,že je to zase holčička.Někdo plodí syny a druhý zase dcery.Nikdy jsem nad tím nepřemýšlel.Hlavní je,že jsou moje holky v pořádku,'' uvedl Jamie.Malou Petal čekají doma její dvě starší sestry,Poppy (7) a Daisy (6).

ALYSON HANNIGAN PORODILA

Hvězda triologie Prci,prci,prcičky, herečka Alyson Hannigan (35) porodila v den svých 35.narozenin krásnou holčičku jménem Satyana.Satyana se narodila v úterý 24.března 2009 v Kalifornii.Tatínkem Satyany je Alysonin manžel,herec Alexis Denisof (42).Alyson žije s Alexisem přes 6 let.Gratulujeme !!!

DREW BARRYMORE A JUSTIN LONG JSOU OPĚT SPOLU

Americká herečka Drew Barrymore (34) zase září štěstím.Dala se totiž znovu dohromady se svým ex-přítelem,hercem Justinem Longem (30),se kterým se loni v létě rozešla.Pár spolu chodí od února.Drew se s Justinem rozešla kvůli románku s herečkou Kirsten Dunst (26).

GISELE BUNDCHEN CHCE BÝT MÁMOU

Brazilská supermodelka Gisele Bundchen (28) se chce stát v brzké době mámou.Vlastní děti zatím nechce.Se svým manželem Tomem Brady (31) hodlá adoptovat dítě.A to nejlépe z Brazílie.Gisele je nevlastní matka Tomova syna Johna (20 měsíců).Johna má Tom s bývalou přítelkyní,herečkou Bridget Monayhan (37).

TIM ALLEN SE STAL PODRUHÉ TÁTOU

Americký komediální herec Tim Allen (55) se stal minulou sobotu 28.března 2009 znovu tatínkem.Jeho manželka,herečka Jane Hajduk (42) mu porodila dceru Elizabeth.Tim má z prvního manželství dceru Katherine (20).Gratulujeme !!!

JENNIFER LOPEZ : JSEM PYŠNÁ MÁMA

Pop star Jennifer Lopez (39) se svěřila časopisu US,jak strašně rychle ji její dvojčata rostou.Třináctiměsíční Emma a Max se mají čile ke světu a svým rodičům dělají jenom radost.,,Už začínají chodit.Pořád něco zkoumají a brebtají si.Jsou to naše zlatíčka,''prohlásila Jenn.Jenn se také svěřila,že každý večer jim čte se svým manželem,zpěvákem Marcem Anthonym (40),pohádky.,,Buď čtu já,nebo Marc.Střídáme se,''dodala J.Lo.

NATASHA BEDINGFIELD SE VDALA

Britská zpěvačka Natasha Bedingfield (27) se v sobotu 21.března 2009 provdala za svého dlouholetého přítele Matthewa Robinsona.Svatba se konala v úzkém rodinném kruhu.Gratulujeme !!!

FERGIE A JOSH DUHAMEL: DĚTI AŽ PO TURNÉM

Frontmanka skupiny Black Eyed Peas,zpěvačka Fergie (34) plánuje se svým manželem,hercem Joshem Duhamelem (36) děti,ale až ji skončí letošní turné.Chtějí aspoň dvě děti.Fergie ( vlastním jménem Stacy Ferguson) žije s Joshem od roku 2004 a letos 10.ledna se vzali.

březen 2009

JENNIFER ANISTON : K DÍTĚTI CHLAPA NEPOTŘEBUJU !

Hollywoodská star,herečka Jennifer Aniston (40) začíná toužit po miminku.I když se před měsícem znovu rozešla s Johnem Mayerem (31),svůj sen o založení rodiny neopuští.Do roka by se chtěla stát maminkou.Buď se ji zadaří a najde muže svých snů,nebo dítě adoptuje či půjde na umělé oplodnění.Ale v každém případě chce mimčo!

REESE WITHERSPOON : JAKE JE TEN PRAVÝ !

Herečka Reese Witherspoon (33) si je naprosto jistá,že její současný přítel,herec Jake Gyllenhaal (28) je ten pravý.Jsou spolu už dva roky a za tu dobu,co jsou spolu,je Reese opravdu šťastná.I Reeseniny děti,dcera Ava Elizabeth (9) a syn Deacon (5), si Jake velice oblíbily a berou ho za svého nejlepšího kamaráda.Všichni jsou tedy zvědaví,kdy se tyto hrdličky vezmou.Jake prohlásil,že by s Reese měl rád děti.A že svatbě se taky nebrání.To Reese je možná trošku více opatrnější.Bojí se totiž dalšího zklamání.Se svým bývalým manželem,hercem Ryanem Phillippem (34),se kterým má Avu a Deacona,žila 7 let.Během jejich manželství ji Ryan několikrát podvedl.To se už Reese zajídalo a před více jak rokem a půl požádala o rozvod.Rozvod se táhl celý rok a až 13.června 2008 byli konečně rozvedeni.Dneska je Reese zase ve vztahu šťastná a svého Jake bezhlavě miluje.A on ji.

BRUCE WILLIS SE OŽENIL

Slavný americký drsňák,herec Bruce Willis (54) se minulou sobotu 21.března 2009 podruhé oženil.Za svou ženu si vzal svou dlouholetou přítelkyni,modelku Emmu Heming (32).Na svatbě nemohla chybět ani jeho první manželka,herečka Demi Moore (46) s manželem Ashtonem Kutcherem (31).Za družičky jim šly Bruceho tři dcery : Rumer (20),Scout (17) a Tallulah (15).

JAMIE LYNN SPEARS ZRUŠILA SVÉ ZASNOUBENÍ

Americká herečka Jamie Lynn Spears (17) zrušila zasnoubení se svým přítelem a otcem její dcery Maddie (9 měsíců),Caseym Aldridgem (19).Jamie prohlásila,že odmítá se za Caseyho provdat.S Caseym je šťastná a k tomu,aby spolu mohli žít,svatbu nepotřebuje.Před rokem,kdy čekala Maddie, mluvila zcela jinak.

 

 HEREČKA NATASHA RICHARDSON ZEMŘELA

Čest její památce

Výborná britská herečka Natasha Richardson (45) zemřela ve středu 18.března 2009.Natasha se zranila při pondělní soukromé lekci lyžování, když spadla na svahu pro začátečníky v lyžařském středisku Mont Tremblant, asi 120 kilometrů severně od Montrealu.Údajně neměla přilbu.Natasha zemřela na následky zranění,které způsobilo krvácení mezi mozkovými obaly a lebkou.U lůžka se s Natashou loučili kromě manžela,herce Liama Neesona (56),také jejich dva synové Michael (13) a Daniel (12).Její matka, uznávaná herečka Vanessa Redgrave (73) jí při odpojování od přístrojů zpívala ukolébavku. Slzy jí tekly po tvářích. Jakmile její dcera vydechla naposledy, tak se zhroutila.Zhroucený Liam poté odjel se syny do svého domu v New Yorku.Liam žil s Natashou dlouhých patnáct let.V Hollywoodu to bylo jedno z nejstabilnějších manželství.

KATIE HOLMES-CRUISE : ČEKÁME MIMINKO !

Herečka Katie Holmes (30) prozradila magazínu Ok radostnou zprávu.Se svým manželem Tomem Crusiem (46) čeká své druhé dítě.K dcerce Suri,která 18.dubna oslaví své třetí narozeniny,přibude v srpnu sourozenec.,, Ano,čekáme miminko.Jsem více jak tři měsíce těhotná,''prozradila Katie,která si přeje s Tomem mít velkou rodinu.Gratulujeme !!!

RIHANNA JE ZASE VOLNÁ

Jedna z nejlepších zpěvaček světa,mladičká Rihanna (21) dala konečně vale svému násilnému příteli,zpěváku Chrisi Brownovi (19).Ten ji před předávání amerických cen Grammy 8.února surově zbil.Rihanna nyní znovu nastoupila do práce,a co nejdříve chce začít koncertovat.Konečně dostala Rihanna rozum !

BROOKE SHEEN PORODILA DVOJČATA

Manželka amerického herce Charlieho Sheena (43),Brooke Sheen (31) porodila v sobotu 14.března 2009 svá vytoužená dvojčata.Kluci dostali jméno Bob a Max.Charlie má z předešlého vztahu dospělou dceru Cassandru (24) a s herečkou Denise Richards (38) má dvě dcery : Sam (5) a Lolu (3).Gratulujeme !!!

ROGER FEDERER BUDE TÁTOU

Slavný švýcarský tenista Roger Federer (27) čeká se svou dlouholetou přítelkyní Miroslavou Vavrinec své první dítě.Mimino by se mělo narodit v létě.Roger žije s Miroslavou od roku 2000.Gratulujeme !!! 

SURI CRUISE A SHILOH JOLIE-PITT : NEJLEPŠÍ KAMARÁDKY

Dcery slavných hollywoodských párů,Suri Cruise (za měsíc oslaví své třetí narozeniny) a Shiloh Jolie-Pitt,která je o měsíc mladší než Suri,se staly kamarádkami.Minulý víkend Suriin tatínek,herec Tom Cruise (46) přišel na návštěvu ke svému kolegovi Bradu Pittovi (45)a vzal sebou i Suri.Suri hned přiběhla k Shiloh a začaly si hrát.Celé odpoledne si hrály i se Shiloniny sourozency.Ale pak se musely rozloučit.Tom a jeho žena Katie Holmes (30) nabídli Bradu a jeho partnerce Angie Jolie (33) dokonce i společnou dovolenou.

HEREC JEREMY SISTO BUDE TATÍNKEM

Americký herec,hvězda seriálu Právo a pořádek Jeremy Sisto (34) čeká se svou snoubenkou Addie Lane své první dítě.Addie je v sedmém měsíci těhotensví a čeká holčičku.Gratulujeme !!!

BRISTOL PALIN SE ROZEŠLA SE SVÝM SNOUBENCEM

Dcera guvernérky Aljašky Sarah Palin,osmnáctiletá Bristol Palin se rozešla se svým snoubencem a otcem jejího syna Trippa,který se narodil loni 27.prosince,kanadským hokejistou Levi Johnstonem (19).Důvod neuvedli.Levi plánoval s Bristol svatbu na příští rok,kdy skončí střední školu. ,, Bristol a Tripp si vedou velice dobře.Brit začala znovu chodit do školy a i přes to,že se s Levim rozešla,jsou stále dobří přátelé,hlavně kvůli Trippovi,kterého jeho otec hrozně moc miluje a je na něj pyšný,'' prohlásila Sarah Palin.

MELANIE  CHISHOLM PŘEDSTAVILA SVOU SCARLET

Bývalá členka skupiny Spice girls,zpěvačka Melanie Chisholm (35) předstvavila svou prvorozenou dcerku Scarlet.Scarlet se narodila v neděli 22.února 2009 a svým rodičům dělá jenom radost.Melanie se svěřila magazínu People,že těhotenství plánované nebylo,ale dneska je se svým partnerem a otcem miminka Thomase Starrem (38) ráda,že se jim Scarlet narodila.

ANNE HECHE PORODILA CHLAPEČKA

Hvězda seriálu Muži na stromech,americká herečka Anne Heche (39) porodila svému partnerovi,kolegovi ze seriálu Jamesi Tupperovi (43) chlapečka Atlase.Chlapeček se narodil minulý víkend,přesné datum není známo.Anne o své druhém těhotenství promluvila v prosinci a v lednu prozradila,že čeká chlapečka.Se svým bývalým manželem má sedmiletého syna Homera.Gratulujeme !!!

RIHANNA OPĚT CHODÍ S NÁSILNÍKEM

Zpěvačka Rihanna (21) začala opět chodit se svým násilným přítelem,zpěvákem Chrisem Brownem (19).Po Chrisovém útoku večer 8.února,musela být Rihanna převezena do nemocnice s otřesem mozku a pohmoždinami.Za pár dní byla už v domácím ošetření.Proč ji ale Chris napadnul?Média se domnívají,že Chris se údajně rozzlobil,když mu Ri řekla,že je pravděpodobně těhotná.A to taky může být důvod,proč ho vzala zpátky.V neděli 22.února byla Rihanna na návštěvě u svého kamaráda,zpěváka Seana P.Diddyho,a tam se s Chrisem poprvé od útoku potkala.Padli si do náruče,a Rihanna řekla,že i přes to,co ji Chris udělal,nemůže bez něj dál žít.Spekuluje se,že ji Chris v té chvíli požádal o ruku a Rihanna souhlasila.

Uvidíme,jak to dopadne.Chris byl včera předvolán k okresnímu soudu v Los Angeles za obvinění domácího násilí.Na otázku,zda se cítí být vinen,odpověděl : ,, Ano,ano,cítím se být vinen,a moc toho lituji,co jsem udělal,''.Chrisovi hrozí až čtyřletý trest za ublížení na zdraví.Další soud ho čeká 6.dubna.

MATTHEW SETTLE SE STAL TÁTOU

Hvězda seriálu Gossip girl,herec Matthew Settle (39),který hrál v hororu Tajemství loňského léta 2 (Will Benson),se stal tátou.Jeho manželka Naama Nativ (25) mu 5.března porodila dcerku Aven Angelica.Pro oba je to první dítě.

SUPERMODELKA NIKI TAYLOR PORODILA 

Americká supermodelka Niki Taylor porodila den před svými 34.narozeninami své třetí dítě.Holčička jménem Ciel se narodila ve středu 4.března v porodnici v Nashville.Niki má Ciel se svým druhým manželem Burney Lamarem a z prvního manželství má dvojčata,syny Jake a Huntera (14).

VINCE VAUGHN SE BUDE ŽENIT

Bývalý přítel Jennifer Aniston (40),americký herec Vince Vaughn (38) před několika týdny požádal svou přítelkyni,kanadskou modelku Kyle Weber (29) o ruku a jak to tak vypadá,svatba je na spadnutí.Vince je do Kyle zblázněný a do čtyřicítky by si přál konečně být tátou.

únor 2009

GISELE BUNDCHEN JE VDANÁ

Slavná brazilská modelka Gisele Bundchen (28) se včera 26.února provdala za svého snoubence,hráče rugby Toma Bradyho (31).Gisele své zasnoubení s Tomem oznámila letos v lednu.Tom má ze vztahu s herečkou Bridget Monayhan (37) syna Johna (18 měsíců).

JENN ANISTON A JOHN MAYER : OSKAROVÉ RANDE

Hollywoodská hvězda Jennifer Aniston (40) se už podruhé dala dohromady se zpěvákem Johnem Mayer (31). Na předávání letošních oskarů 22.února bylo vidět,jak je Jenn do Johna zamilovaná.Tváří v tvář se zde potkala i se svým bývalým manželem Bradem Pittem (45) a jeho partnerkou Angelinou Jolie (33) .Jennifer se stále usmívala,ale média tvrdí,že oči měla jenom pro Brada.

KATE HUDSON AND OWEN WILSON : OPĚT SPOLU

Americká herečka Kate Hudson (29) se opět dala dohromady s hercem Owenem Wilsonem (40).I když se během jejich tříletého vztahu dvakrát rozešli a Owen se kvůli rozchodu s Kate pokusil o sebevraždu,dnes jsou opět spolu a plánují i společnou budoucnost.Během jejich půlroční přestávky Kate chodila dva měsíce s Lancem Armstrongem (37).S bývalým manželem Chrisem Robinsonem (42) má pětiletého syna Rydera.

MELANIE CHISHOLM PORODILA DCERU SCARLET

Členka skupiny Spice girls,zpěvačka Melanie Chisholm (35) porodila svému partnerovi Thomasu Starrovi 22.února v 16:10 dceru Scarlet.Melanie i miminko jsou v pořádku.

ADRIANA LIMA JE VDANÁ

Brazilská supermodelka,krásná Adriana Lima (27) se na svatého Valentýna provdala za svého dlouholetého přítele,hráče NBA Marco Jarice (30).Svatba se konala v úzkém rodiném kruhu v Los Angeles.V roce 2002 byla Adriana zasnoubená se zpěvákem Lennym Kravitzem (44).

NICOLE RICHIE JE OPĚT TĚHOTNÁ

Frontman kapely Good Charlotte,zpěvák Joel Madden (29) čeká se svou přítelkyní Nicole Richie (27) druhé dítě.Sám to dnes odpoledne potvrdil na svých webových stránkách.K roční dceři Harlow Kate Winter přibude brzy sourozenec.,, Jsem šťastný říct,že já a Nicole čekáme dalšího prcka.Z naší Harlow bude velká sestra,''prohlásil Joel.

JOHNNY DEPP SE BUDE ŽENIT

Herec Johnny Depp (45) si hodlá letos v létě vzít za manželku svou dlouholetou partnerku,francouzskou zpěvačku a  herečku Vanessu Paradis (36),se kterou má dvě děti :dceru Lily-Rose Melody (9) a syna Johna Christophera (6).Johnny je s Vanessou zasnoubený od doby,kdy se jim narodila Lily.Svatba by se měla konat ve Francii,kde John s Vanessou a dětmi žije přes deset let.

ANNA KOURNIKOVA ČEKÁ MIMINKO

Bývalá ruská tenistka Anna Kournikova (27) opravdu čeká se svým přítelem,zpěvákem Enriquem Iglesiasem (33) miminko.Sama to potvrdila magazínu Ok.Miminko by se mělo narodit koncem června.Pro oba to bude první dítě.

ZPĚVAČKA KELIS ČEKÁ CHLAPEČKA

Americká zpěvačka Kelis (29) čeká se svým manželem,rapperem Nasirem Jonesem (35) na začátku léta své první dítě-chlapečka.

KATE MOSS : JSEM TĚHOTNÁ,ALE  I TLUSTÁ !

Britská modelka Kate Moss (35) přestala šířit informace,že by  neměla být těhotná.V září minulého roku si původně myslela,že je těhotná,ale nakonec z toho sešlo.Ale teď těhotná je.Její kamarádka potvrdila časopisu US,že Kate je dvanáctém týdnu těhotenství a dost přibírá na váze.Své těhotenství si užívá plnými doušky.Kate své druhé dítě čeká s přítelem Jamie Hincem ze skupiny The Kills.Dceru Lilu Grace (6) má se svým bývalým přítelem Jeffersonem Hackem (37). Miminko by se mělo narodit v létě.

BRISTOL PALIN UKÁZALA SVĚTU SVÉHO TRIPPA

Dcera bývalé víceprezidentky Sarah Palin, osmnáctiletá Bristol Palin poprvé ukázala světu svého syna Trippa,který se narodil 27.prosince 2008.Bristol se svěřila časopisu People,že bydlí se svým přítelem a otcem miminka Levi Johnstonem (19) u svých rodičů.S výchovou syna ji pomáhá i její matka Sarah.

SALMA HAYEK JE VDANÁ PANÍ

Slavná americká herečka mexického původu,kráska Salma Hayek (42) se tajně na sv.Valentýna 14.února provdala za svého snoubence a otce své dcery Valentiny (17 měsíců),francouzského podnikatele Francoise-Henri Pinaulta (46).I když se loni v létě rozešli ,své zasnoubení zrušili a Salma si podruhé začala románek s hercem Colinem Farrellem (32),dnes jsou opět spolu a navíc jsou manželé.

DONALD TRUMP jr. JE PODRUHÉ TÁTOU

Syn zámožného amerického podnikatele Donalda Trumpa a jeho bývalé ženy Ivany Trump, Donald Trump jr. (31) se stal podruhé taťkou.Jeho žena Vanessa Haydon (31) mu ve středu 18.února po půlnoci porodila zdravého syna Donalda J. Trumpa III.Spolu mají již dcerku Kai Madison,která se narodila 12.května 2007.

TIGER WOODS PŘEDSTAVIL SVÉHO SYNA

Slavný americký golfista Tiger Woods (33) představil světu společně se svou manželkou Elin Nordegren a dcerou Sam (20 měsíců) svého ani ne dvoutýdenního syna Charlieho.Malý Charlie se narodil v neděli 8.února.

JENNIFER ANISTON : BRADA POŘÁD MILUJI A NIKDY NEPŘESTANU ! 

Slavná americká herečka Jennifer Aniston (40) se ráda svěřuje novinářům o svém nepovedeném manželství s hercem Bradem Pittem (45).Tu Brad opustil v roce 2005 kvůli své kolegyni,herečce Angeline Jolie (33).Jennifer se svěřila novinářům,že Brada i přes to všechno,co se mezi němi stalo,stále miluje a nikdy nepřestane.,, Když jsem si Brada brala,myslela jsem si,s ním zůstanu až do smrti,byl to krásný vztah.Ty děti,které má s Angelinou,měl mít se mnou! Nikdy na Brada nezapomenu,'' svěřila se Jenn britskému listu NOTW.

RIHANNA A CHRIS BROWN : TRAGICKÝ ROZCHOD !

Zpěvačku Rihannu (20) minulý týden surově zbil její přítel,zpěvák Chris Brown (19) .Chris Rihannu zkopal do krve a začal ji kousat.Zraněná Rihanna skončila v nemocnici v Los Angeles a jak to tak vypadá,zranění jsou tak vážná,že ji čeká plastika.Rihanna zrušila všechny své koncerty a oslavu svých 21.narozenin,které oslaví 20.února.Chris začal s Rihannou chodit minulý rok v únoru.

KEVIN COSTNER JE POŠESTÉ OTCEM

Herci Kevinu Costnerovi (54) se včera večer 12.února narodilo další dítě.A to v pořadí už šesté.Chlapečka Hayese mu porodila jeho druhá manželka,německá modelka Christine Baumgartner (34).S tou má ještě jednoho syna,Caydena (21 měsíců).Se svou bývalou manželkou Cindy Silvou má tři dospělé děti,dcery Annie (25) ,Lily (23) a syna Joe (21).Ze vztahu s Bridget Rooney má syna Liama (13).

TIGER WOODS MÁ SYNA

Slavný golfista Tiger Woods (33) přivítal se svou manželkou Elin Nordegren své druhé dítě.Chlapeček Charlie se narodil v neděli 8.února.Tiger má se svou ženu dcerku Sam (20 měsíců).Gratulujeme !!!

BEN AFFLECK CHCE DO TŘETICE SYNA

Americký herec Ben Affleck (36) si do třetice přeje syna.Se svou manželkou,kolegyní a herečkou Jennifer Garner (36) má již dvě dcery,Violet (3) a Seraphina (1 měsíc).I Jennifer je rozhodnutá,že u dvou dětí nezůstane.Taky si přeje syna.A to co nejdřív.Do dvou let by chtěla znovu otěhotnět.

PAUL WALKER MÁ PŘÍTELKYNI !

Hvězda filmu Rychle a zběsile,americký herec Paul Walker (35) má přítelkyni.Se svou o šestnáct let mladší partnerkou,studentkou Jasmine Pilchard-Gosnell (19) chodí přes tři roky.Vynořily se i spekulace,že je pár i zasnoubený.To Paul ale popřel.S Jasmine se zná už několik let,ale láska mezi nimi vzplanula před  třemi roky.Paul má z předešlého vztahu dceru Meadow (10).

ANGELINA JOLIE CHCE SEDMÉ DÍTĚ !

Herečka Angie Jolie (33) na svůj sen o velké rodině nezapomněla.I když má se svým partnerem,hercem Bradem Pittem (45) šest dětí, tři adoptované : Maddoxe (7),Paxe (5) ,Zaharu (4) a tři vlastní : dceru Shiloh (2) a sedmiměsíční dvojčata Vivienne a Knoxe,chce svou rodinu ještě rozšířit.Angie kvůli dalšímu dítěti bere různé vitamíny a jí zdravě.I přes to,že by mohla při dalším porodu prodělat infarkt,své sedmé dítě chce počít ještě před prvními narozeninami svých dvojčat. ,,Angie dělá všechno proto,aby mohla otěhotnět.Je nenapravitelná,'' prohlásil časopisu OK Angelinin bratr James Haven.

HALLE BERRY : NAHLA POTŘEBUJE SOUROZENCE !

Americká herečka Halle Berry (42) by ráda své dceři Nahle Ariele (11 měsíců) pořídila bratříčka nebo sestřičku.Ještě tento rok by chtěla otěhotnět.Halle si přeje se svým partnerem Gabrielem Aubrym mít velkou rodinu.Ona sama má ještě sestru Heidi a Gabriel pochází z osmi dětí.

JENNIFER ANISTON : S JOHNEM JE KONEC !

Tak a je to tu zase! Americká herečka Jennifer Aniston (39) se podruhé a vypadá to,že naposledy,rozešla se svým přítelem,zpěvákem Johnem Mayerem (31).Podle všeho chtěla Jenn konečně založit rodinu a znovu se vdát.To John ne.Po rozchodu s Jenn byl minulý týden spatřen v náruči jiné ženy.

JESSICA SIMPSON TLOUSTNE

Zpěvačka Jessica Simpson (28) přibírá na váze.Podle médií jde o těhotenství.Jessica je ale na svou novou postavu pyšná a vůbec si nemyslí,že přibrala.

MARK WAHLBERG PLÁNUJE SVATBU

Herec Mark Wahlberg (37) plánuje se svou partnerkou,modelkou  Rheou Durham (30) svatbu.Podle všeho by se měla  konat letos v srpnu.Mark žije s Rheou od roku 2002 a mají spolu tři děti : dceru Ellu (5) a syny  Michaela (2) a Brendana (5 měsíců).

BRITNEY SPEARS BERE SYNY NA TURNÉ

Popová princezna,zpěvačka Britney Spears (27) bere své dva syny,Seana (3) a Jaydena (2) na své dvouměsíční turné.Podle ní jsou její kluci už připraveni strávit se svou mámou turné.

COLIN FARRELL CHODÍ SE SALMOU HAYEK

Herec Colin Farrell (32) už nějaký čas randí se svou kolegyní,mexickou herečkou,kráskou Salmou Hayek (42) .Na předávaní cen Zlatých globů jasně dávali najevo,co k sobě cítí.Colin se do Salmy zamiloval už v roce 2006,kdy natáčeli film Zeptej se prachu,kde ztvárnili milence.V té době Colin bral drogy a propadl alkoholu.Dnes je Colin čistý a žije spořádaným životem.Se svou bývalou přítelkyní Kim Bordenave má pětiletého syna Jamese.I Salma je dnes volná.Se svým bývalým snoubencem Francoisem - Henri Pinaultem má sedmnáctiměsíční dcerušku Valentinu. 

ANNA FARIS SE BUDE PODRUHÉ VDÁVAT

Americká herečka Anna Faris (32) se bude v brzké době vdávat.O ruku ji totiž požádal její přítel,herec Chris Pratt (29).Anna se před rokem rozvedla se svým prvním manželem,Benem Indrou,se kterým žila čtyři roky.

leden 2009

SARAH JESSICU PARKER ČEKÁ ROZVOD !

Americkou herečku Sarah Jessicu Parker (43) čeká v brzké době rozvod.Se svým manželem,hercem Matthewem Broderickem (46) ,se kterým má syna Jamese (6) ,se chce rozvést.Už má dost jeho nevěry,na kterou se snažila i přes velkou lásku,kterou cítí k Mattehowi,zapomenout,ale nějak to nejde.Sarah už nějaký čas žije se svým synem Jamesem sama.A jak to tak vypadá,jejich skoro dvanáctileté manželství je ve vážné krizi.

KATIE HOLMES CRUISE CHCE OTĚHOTNĚT

Manželka herce Toma Cruise (46) ,herečka Katie Holmes Cruise (30) by ráda své dceři Suri (2) pořídila dalšího sourozence.Tom by si přál zase holčičku.Cítí,že je ten správný čas,aby malá Suri měla brášku nebo sestřičku.Podle časopisu US je už Katie těhotná,protože byla viděna s docela dost zaobleným bříškem.Na otázku,zda je Katie v jiném stavu,nic neodpověděla.Je dost možné,že letos Katie porodí Tomovi druhé dítě.Ten má s Nicole Kidman (41) dvě adoptované děti,dceru  Isabellu (16) a syna Connora (14). 

JENNIFER LOVE HEWITT : PROČ ZRUŠILA SVATBU ?

Když americká herečka Jennifer Love Hewitt (29) začátkem roku potvrdila rozchod se svým dlouholetým přítelem,skotským hercem Rossem McCallem,každý se asi divil,proč.Jennifer žila s Rossem přes tři roky a na letošní jaro měli naplánovanou svatbu.Ještě v listopadu minulého roku si vybírala svatební šaty.Jak sama Jennifer přiznala časopisu US,on a Ross se přestali mít rádi.Jejich vztah už nebyl takový,jako na začátku.Často se hádali a jejich vyhlídky na budoucnost se lišily.Ross dále přiznal,že on i Jenn stále nosí zásnubní prstýnky.Oba jsou z jejich rozchodu smutní.

KATE WINSLET JE ZOUFALÁ

Anglická herečka Kate Winslet (33) si zoufá.I když letos dostala dva zlaté globy,je nominována na oskara,stále ji není do smíchu.Jediné,co ji trápí,je její postava.Už několik let se snaží zhubnout a mít krásnou postavu.Časopisu People se svěřila,že začla držet novou dietu,která by měla pomoct.Slavná maminka osmileté Mii a pětiletého Joe trpí nedostatkem seběvedomí od svého dětství.

PRINC HARRY SE ROZEŠEL SE SVOU PŘÍTELKYNÍ

Britský princ Harry (24) se před necelým týdnem rozešel se svou dloholetou přítelkyní,Chelsy Davy (23).Harry se s ní rozešel jen tři týdny poté,co se vrátili z dovolené na ostrově Mauricius.Během jejich šestiletého vztahu se několikrát rozcházeli.Podle médií se rozešli v přátelském duchu.

RACHEL GRIFFITHS JE POTŘETÍ TĚHOTNÁ

Hollywoodská herečka Rachel Griffith (40) je se svým manželem Andrewem Taylorem potřetí těhotná.Miminko by se mělo narodit v červenci 2009.Spolu mají již dvě děti,syna Banja (5) a dceru Adelaide (3).

KELLY RUTHERFORD : NA MANŽELA ZAVOLALA POLICII

Herečka Kelly Rutherford (40),která je ve čtvrtém měsíci těhotenství,během Nového roku zavolala na svého manžela,německého podnikatele Daniel Gierscha policii.Těhotná Kelly tvrdila policii,že Daniel byl k ní a k jejich synovi Hermésovi (2) agresivní.A to se nestalo poprvé.Proto se Kelly okamžitě s Hermésem od Daniela odstěhovala ke svým rodičům a požádala o rozvod.

ANNA KURNIKOVA ÚDAJNĚ ČEKÁ DÍTĚ

Bývalá ruská tenistka Anna Kurnikova (27) údajně čeká se svým přítelem,latinskoamerickým zpěvákem Enriquem Iglesiasem (33) své první dítě.Paparazzi vyfotili Annu v bílých šatech,v nichž bylo vidět značně kulaté bříško a větší poprsí.Na otázku,zda je Anna v jiném stavu,odpověděla :,, Jsem strašně šťastná,ale víc vám neřeknu,''uvedla.I otec Enriqua,operní zpěvák Julio Iglesias (65),který má  dohromady 8 dětí (3 s Enriquovou matkou, a 5 se svou současnou partnerkou) tvrdí ,že se za pár měsíců stane dědečkem.

ANNE HECHE ČEKÁ CHLAPEČKA

Herečka Anne Heche (39) čeká chlapečka.Svému příteli,herci a kolegovi ze seriálu Muži na stromech,Jamesovi Tupperrovi chlapečka porodí na jaře 2009.Z prvního manželství má syna Homera (6) který je svěřen do otcové péče.

MANŽEL MARCIE CROSS MÁ RAKOVINU

Hvězda seriálu Zoufalé manželky,herečka Marcia Cross (46) prožívá v tuto dobu těžké chvíle.Její manžel,burzovní makléř Tom Mahoney trpí rakovinou.O této zlé zprávě informovala média hereččina webová stránka .Podle posledních informací si Tom vede dobře.Jaký typ rakoviny Tom má nebyl zveřejněn.Marcia si Toma brala 24.června 2006 a mají spolu dvojčata,holčičky Eden a Savannah (23 měsíců).

JENNIFER A MARC ANTHONY : ŽÁDNÝ ROZCHOD SE NEKONÁ !

Slavný manželský pár,herečka a zpěvačka Jennifer Lopez (39) a její manžel,zpěvák Marc Anthony (40) prohlašují do světa,že žádný rozvod se konat nebude! I když J.Lo před Vánoce tvrdila,že její třetí manželství prochází velkou zkouškou a že je připravená i na případný rozchod,dnes je všemu jinak.Na začátku ledna odjeli na romantickou dovolenou do Puerto Rico,kde strávili se svými dvojčaty,synem Maxem a dcerou Emme,která za měsíc oslaví své první narozeniny,celý týden.

GARY BARLOW JE POTŘETÍ TÁTOU

Člen skupiny Take That,Gary Barlow (37) se stal potřetí otcem.Jeho manželka Dawn Andrews mu v noci ze 14. na 15.ledna  porodila zdravou holčičku jménem Daisy.Spolu mají ještě syna Daniela (8) a dceru Emily (6).Se svou manželkou je ženatý 9 let,ale ve společné domácnosti spolu žijí více jak 10 let. Gratulujeme !!!

JENN GARNER : K VIOLET SE NARODILA SERAPHINA

Slavný pár,herci Jennifer Garner (36) a Ben Affleck (36) pojmenovali svou druhou dceru Seraphina Rose Elizabeth.Seraphina se narodila v úterý 6.ledna 2009 v porodnici v Los Angeles.Podle posledních zpráv je Jenn už se Seraphinou doma,společně s taťkou Benem a starší sestrou Violet (3).Prvorozená dcera Violet Anne je svou sestrou nadšená a bere ji jako své miminko.

ZPĚVAČKA KELIS JE TĚHOTNÁ

Zpěvačka Kelis (29) čeká se svým manželem,raperem Nasem (35) své první dítě.Miminko by se mělo narodit letos v létě.Pár se vzal v lednu 2005 v Atlantě.Gratulujeme !!!

GISELE BUNDCHEN SE ZASNOUBILA

Brazilská supermodelka Gisele Bundchen (28) se zasnoubila.Její přítel Tom Brady (31) ji minulý pátek požádal o ruku,a Gisele souhlasila.Tom má z předešlého vztahu s herečkou Bridget Moynahan,syna Johna (17 měsíců).Gisele dříve chodila s hercem Leonardem DiCapriem

LISA MARIE PRESLEY PŘEDSTAVILA SVÁ DVOJČATA

Dcera zemřelého zpěváka Elvise Presleyho,Lisa Marie Presley (40) představila světu svá dvojčata.Holčičky Finley a Harper se narodily 7.října 2008 v Los Angeles a svým příchodem dělají svým rodičům jenom radost.Lisa se svěřila časopisu People,že si holky moc přála.Se svým současným manželem Michaelem Lockwoodem (47) se pokoušela otěhotnět dva roky.S dvojčaty ji kromě jejího manžela a matky,pomáhá i její dcera Riley (19) a syn Benjamin (16),které má z prvního manželství.

FERGIE UŽ  JE POD ČEPCEM

Tak a je to! Zpěvačka Fergie (33) už je vdaná.Svého dlouholetého partnera Joshe Duhamela (36) si vzala minulý víkend v sobotu 10.ledna v Kalifornii.Fergie měla krásná bílé svatební šaty od Dolceho a Gabbany.Na svatbě nemohla chybět rodina a přátelé novomanželů.Z celebrit se dostavila herečka,čerstvá maminka Rebecca Romijn O'Connell s manželem Jerrym O'Connellem,Mario Lopez,Kate Hudson,Gwen Stefani,Kid Rock, všichni členové skupiny Black Eyed Peas,James Caan,Molly Sims a Vanessa Marcil. Fergie,která je v této době se svým manželem na líbánkách,na letišti novinářům zamávala a zavolala na ně,že čeká dvojčata.No tak uvidíme,jestli je to pravda!

AMANDA BYNES JE ZASE SAMA

Idol teenagerů,hollywoodská herečka Amanda Bynes (22) je zase sama.Před necelým týdnem se rozešla se svým přítelem,bassebalovým hráčem Dougem Reinhardtem (23) .Potvrdil to Amandin mluvčí časopisu People.Důvod rozchodu byl,že každý si našel jiného partnera.

MELLISA JOAN HART : TĚHOTNÁ NEJSEM !!!

O americké herečce Melisse Joan Hart (32) se v poslední době mluvilo,že by měla být potřetí těhotná.Seriálová čarodějnice Sabrina to ale popírá.Zároveň ale nevylučuje,že v budoucnu se svým manželem Markem Wilkersonem (32) , nemohla mít další děti.Melissa má dnes dvě děti,syny  Masona (3) a Braydona (10 měsíců) .Do třetice by si přála dceru

.JENNIFER GARNER PORODILA HOLČIČKU

Hollywoodská herečka Jennifer Garner (36) porodila v úterý 6.ledna 2009 v Los Angeles svému manželovi,herci Benu Affleckovi (36) druhou dceru.Jméno holčičky zatím není známé.Spolu mají již tříletou dcerku Violet Anne.Blahopřejeme !!!

REBECCA ROMIJN O'CONNELL PORODILA

Herečka Rebecca Romijn O'Connell (36) je maminkou.Svému manželovi,herci Jerrymu O'Connellovi (34) porodila v neděli 28.prosince 2008 dvě krásné zdravé holčičky.Dvojčata dostala jméno Dolly Rebecca Rose a  Charlie Tamara Tuli.,, Rebecca a Jerry jsou šťastní.Mají to,co vždycky chtěli-dvě krásné děti,uvedl blízký kamarád Rebeccy časopisu People.''

JENNIFER LOVE HEWITT SE ROZEŠLA SE  SVÝM SNOUBENCEM

Americká herečka a zpěvačka, Jennifer Love Hewitt (29) se před letošními vánočními svátky rozešla se svým dlouholetým partnerem,snoubencem a skotským hercem Rossem McCallem (32). 5.ledna oznámili zrušení svého zasnoubení a následný rozchod.Důvod svého rozchodu neuvedli.

TIM ALLEN ČEKÁ SE SVOU MANŽELKOU MIMINKO

Hvězda seriálu Kutil Tim,herec a bavič Tim Allen (55) čeká se svou manželkou Jane Hajduk své první společné dítě.Tim má z prvního manželství devatenáctiletou dceru Katherine.Miminko by se mělo narodit na jaře 2009.Tim si Jane bral v říjnu 2006 v  Coloradu.Gratulujeme !!!

LANCE ARMSTRONG BUDE POČTVRTÉ OTCEM

Slavný cyklistický závodník,američan Lance Armstrong (37) se stane letos v červnu počtvrté tatínkem.Se svou přítelkyní Annou Hansen čeká své první dítě.Se svou bývalou manželkou Kristin Richards má tři děti : syna Luka (9), a dvojčata Isabelle a Grace (7). K tatínkovství mu pogratovala i jeho bývalá přítelkyně ,herečka Kate Hudson (29).

JUAN PABLO RABA BUDE TATÍNKEM

Kolumbijský herec Juan Pablo Raba (31),u nás známý jako Orestes z telenovely Má tlustá Valentýna, čeká se svou přítelkyní  Natalií Paris své první dítě.Natalia je teprve na počátku těhotenství.Juan byl před časem zasnoubený s venezuelskou herečkou Celeste Colmenares,ale kvůli Natalii své zasnoubení se Celeste zrušil.

ANGELINA JOLIE NESMÍ OTĚHOTNĚT

Slavná mamina,herečka Angelina Jolie (33) má od svého gynekologa zakázené další těhotenství.Její tělo je prý po komplikovaném císařském řezu natolik zesláblé,že by Angie při dalším porodu hrozil infarkt.Také se u ní rozjela nebezpečná těhotenská cukrovka,která by poškodila zdraví dítěte,ale také Angie.Pro matku 6 dětí (3 vlastních a 3 adoptovaných) je to velká rána.Se svým životním partnerem,hercem Bradem Pittem (45) plánovali velkou rodinu.A jak to tak vypadá,budou se muset spokojit ,, jen'' se šestmi dětmi nebo budou děti adoptovat.

JOHNU TRAVOLTOVI ZEMŘEL SYN JETT

Slavné manželské dvojici,hercům Johnu Travoltovi (54) a jeho ženě Kelly Preston (46) při dovolené na Bahamách náhle zemřel v pátek 2.ledna jejich jediný syn Jett (16) .Jett údajně utrpěl záchvat,při němž se udeřil do hlavy a už se ho nepodařilo oživit.Po převezení do nemocnice,Jett zemřel v náručí svých rodičů.Jett trpěl záchvaty už dříve,dokonce se spekulovalo,že Jett byl autista,ale jeho rodiče to vždy vyvrátili.John má se svou ženou Kelly ještě dceru Ellu Bleu (8).

(Fotografie Jetta a jeho rodiny naleznete ve fotoalbumu,v sekci Bonusy).

BRYAN SPEARS SE OŽENIL 

Starší bratr zpěvačky Britney Spears (27) a herečky Jamie Lynn Spears (17), Bryan Spears (31) se 1.ledna 2009 oženil s manažerkou své sestry Jamie,Graciellou Sanchez (36),se kterou žije přes dva roky.Svatba se konala v New Orleans a nemohla na ní chybět celá Bryanova a Graciellina rodina a přátelé.Gratulujeme !!!

KELLY RUTHERFORD SE BUDE ROZVÁDĚT

Americká herečka Kelly Rutherford (40),která je ve čtvrtém měsíci těhotensvtí,odešla od svého manžela,německého podnikatele Daniela Gierscha,se kterým má syna Hermése (2) a v červnu 2009 mu porodí další dítě.Po dvouletém manželství pravděpodobně přijde rozvod.Podle určitých zdrojů se Kelly se svým manželem rozešla v klidu a o výchově jejich dvou dětí rozhodne soud.

ALYSSA MILANO SE ZASNOUBILA

Hvězda seriálu Čarodějky,herečka Alyssa Milano (36) se zasnoubila se svým přítelem Davidem Bugliarim,se kterým chodí více jak rok.Alyssa už jednou vdaná byla.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář